E-mail
Wyłączny dystrybutor w Polsce
valmart-logo
(22) 868 58 58 biuro@valmark.pl

Farmacja i biotechnologia

Zawory PBM Igenix? dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego posiadają specjalną konstrukcję i są sprawdzone pod kątem zastosowania w wielu typach aplikacji sanitarnych i czystej pary.
Linia zaworów PBM Igenix? obejmuje  nisko ferrytowe odlewane i kute typu 2 i 3-drogowe zawory kulowe, typu True-Ball?, ognioodporne zawory sanitarne 2-drogowe, bezsprężynowe grzybkowe zawory zwrotne, zawory z podnoszonym trzpieniem, zawory dennicowe, oraz 3,4 i 5 drogowe zawory Multi-port, dostępne w stali nierdzewnej 316L, Hastelloy?, AL6XN oraz  w wielu innych stopach.
Sanitarne zawory PBM Igenix minimalizują zanieczyszczenie, są zgodne z wytycznymi sanitarnymi (BPE-2014, USP Class VI elastomery), rozwiązują problemy z zatykaniem, mogą być poddane piggowaniu, są dostępne z funkcją samospłukiwania oraz posiadają dwukierunkowe uszczelnienie regulacyjne (Adjust-O-Seal?), które pozwala na izolację wnętrza korpusu zaworu przy czyszczeniu przez przyłacze czyszczące jak również regulację normalnego zużycia gniazda bez konieczności demontażu zaworu z linii procesowej.
PBM oferuje zawory w wykonaniu ?True-Bore? średnicy przyłacza dla US, DIN, i ISO przyłączy.Zespół inżynierów i konstruktorów wspólnie z klientem jest w stanie zaprojektować zawór o specjalnej konfiguracji celem spełnienia wymagan klienta.

Pharmaceutical